با عرض سلام خدمت کاربران محترم ربات اینستاگرام اسمارت اینستا در مطلبی جداگانه روش خرید پکیج در اسمارت اینستا را آموزش دادیم و در این مطلب قصد داریم نحوه افزودن و اتصال یک حساب کاربری اینستاگرام به ربات اسمارت اینستا را به شما آموزش دهیم .

بدین منظور ابتدا وارد پنل کاربری ربات میشوید پس از وارد شدن در قسمت منوی سمت راست بر روی گزینه مدیریت اکانت کلیک نمایید

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید بر روی دکمه آبی رنگ بعلاوه “+” یا دکمه اضافه کردن اکانت کلیک نمایید .

ربات اینستاگرام

در پنجره ی باز شده اطلاعات حساب کاربری خود (نام کاربری / آدرس ایمیل و رمز ) را وارد نمایید و بر روی دکمه آبی رنگ “اضافه کردن اکانت” کلیک نمایید .

ربات اسمارت اینستا

در صورت عدم مشاهده خطا ربات اینستاگرام به درستی به حساب اینستاگرام شما متصل شده است و در لیست موجود در صفحه میتوانید حساب کاربری متصل به ربات را مشاهده نمایید . اگر از پکیج های حرفه ای تر ربات استفاده نمایید امکان افزودن چند پیج اینستاگرام به ربات را دارید که برای هرکدام میتوانید به همین روش اقدام نمایید و تمامی حساب های متصل به ربات را در صفحه ی مدیریت اکانت مشاهده نمایید

* اطلاعات کاربری شما از جمله پسورد اکانت اینستاگرام شما به هیچ وجه برای ما ذخیره نمیشود و فقط به صورت مستقیم برای ورود ربات به اینستاگرام استفاده میشود

* در صورتی که حساب کاربری دارای سطح امنیت دو مرحله باشد نیز میتوانید برخلاف بسیاری از ربات های مشابه به حساب کاربری خود وارد شوید و از امکانات ربات اینستاگرام استفاده نمایید . دقت فرمایید که با ورود دو مرحله ای به اینستاگرام از بالا ترین سطح امنیت برخوردار بوده اید و هیچگونه ترسی از هک شدن پیج اینستا به دلیل استفاده از ربات وجود نخواهد داشت .