با سلام ، در این مطلب قصد داریم رویه خرید یک پکیج در ربات اینستاگرام اسمارت اینستا را آموزش بدهیم . برای استفاده از خدمات و ابزار های اسمارت اینستا لازم است داخل سایت عضو شوید ، ولی با عضویت فقط سه روز میتوانید از ربات استفاده نمایید برای اینکه بتوانید مدت زمان بیشتری از امکانات ربات اینستاگرام استفاده نمایید لازم است یکی از پکیج های موجود در سایت را خریداری نمایید .

خرید اشتراک ربات اینستاگرام

برای خرید یک اشتراک لازم است پس از عضویت در اسمارت اینستا بر روی دکمه آبی رنگ ارتقا حساب که در قسمت سمت چپ بالای وبسایت قرار دارد کلیک نمایید .

ربات اینستاگرام

 

همان طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید پس از کلید بر روی دکمه ارتقا حساب از بین پکیج های موجود در سایت یک گزینه را انتخاب نمایید (پکیج ها ممکن از در طول زمان تغییراتی در امکانات و یا قیمت داشته باشند )

اسمارت اینستا

پکیج های ربات اینستاگرام به صورت ماهیانه و سالیانه ارائه می شود که در صورت خرید پکیج سالیانه هزینه دوماه را تخفیف میگیرید و با پرداخت هزینه 10 ماه برای یک سال میتوانید از ربات اینستاگرام استفاده نمایید . پس از انتخاب نوع پکیج خود در مرحله ی بعد لازم است بازه زمانی اشتراک خود (ماهیانه / سالیانه ) را انتخاب نمایید ، سپس بر روی دکمه انجام پرداخت کلیک نمایید تا به درگاه پرداخت منتقل شوید .

پس از پرداخت و بازگشت به اسمارت اینستا پنل کاربری شما ارتقا یافته است و میتوانید از امکانات ربات اینستاگرام استفاده نمایید . در آموزش های بعدی نحوه ی استفاده از ربات را آموزش میدهیم .

فیلم این آموزش را میتوانید در انتهای همین صفحه و همچنین صفحه ی آپارات و یوتیوب ما مشاهده نمایید .