ربات هوشمند اسمارت اینستا یک نرم افزار تحت وب میباشد که مانند سایر سرویس ها و پرتال های تحت وب لازم است در آن ثبت نام کنید تا بتوانید از خدمات و ویژگی های آن استفاده نمایید .

 

ثبت نام در اسمارت اینستا مانند سایر وبسایت ها از طریق تکمیل فرم و ثبت نام و احراز هویت کاربر از طریق ایمیل وارد شده صورت میگیرد

در این بخش مراحل ثبت نام در اسمارت اینستا را به صورت تصویری آموزش می دهیم ، همچنین میتوانید ویدیو این آموزش را در انتهای این مطلب و همینطور داخل صفحه آپارات و یوتیوب ما مشاهده نمایید

برای ثبت نام در سایت ابتدا وارد صفحه اول وبسایت به آدرس smart-insta.ir میشود ، سپس بر روی دکمه ثبت نام در قسمت منو کلیک مینمایید .

ثبت نام در اسمارت اینستا

پس از آن وارد صفحه ثبت نام میشوید . در این صفحه اطلاعات خود شامل نام ، ایمیل و کلمه ی عبور خود را وارد کرده و پس از تایید شرایط و قوانین بر روی دکمه ی ثبت نام کلیک نمایید .

ربات اینستاگرام

پس از تکمیل ثبت نام یک ایمیل جهت تایید ایمیل وارد شده ، برای شما ارسال میشود که پس از کلیک بر روی لینک ارسال شده حساب کاربری شما فعال میشود .

در ادامه برای استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام باید بر اساس نیاز خود یکی از پکیج های موجود در وبسایت را خریداری نمایید ، آموزش خرید و فعال سازی پکیج را میتوانید از طریق این لینک مشاهده نمایید .