تلفن: 09191749295

قوانین و مقررات

وبسایت اسمارت اینستا بعنوان پلتفرم آنلاین مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کارها می‌باشد و کلیه محتوا و اطلاعات وارد شده در سایت توسط کاربران در سایت آپلود شده و اسمارت اینستا هیچگونه مسئولیتی در رابطه با محتوای کاربران نداشته و کلیه حقوق و شکایات و پیگیری ها برعهده کاربران میباشد.

 

بخش پشتیبانی اسمارت اینستا صرفا جهت پیگیری مشکلات فنی و انتقادات و پیشنهادات کاربران جهت بهبود پلتفرم بوده و هرگونه سواستفاده از خدمات و امکانات سایت توسط کاربران برعهده این سامانه نخواهد بود.

 

هرگونه جمع آوری اطلاعات و داده های کاربران اسمارت اینستا جهت استفاده تجاری ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

 

اسمارت اینستا مشکلات، قطعی وبسایت را بصورت کامل بررسی و در جهت رفع آن تلاش خواهد کرد اما بوجود نیامدن چنین مشکلاتی را تضمین نخواهد کرد.

 

پس از ثبت نام در سایت کاربر بعنوان شخص حقیقی قوانین و مقررات را پذیرفته و میبایست طبق آن عمل کرده و در صورت هرگونه فعالیت در خلاف قوانین و مقررات اسمارت اینستا حساب کاربری وی غیرفعال و در صورت نیاز به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد

 

کاربران بصورت کامل مسئول محتوایی که در سایت وارد میکنند هستند و اسمارت اینستا هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین اسمارت اینستا مسئول میباشد که در صورت مواجه با اطلاعاتی در جهت خلاف قوانین کشور، خلاف شئونات اسلامی، هرگونه تخریب افراد، شرکت ها و سازمان ها و نهاد های حکومتی، ایجاد شایعات و اشاعه اطلاعات غیرواقع حساب کاربری فرد را غیرفعال کرده و درصورت درخواست مراجع قانونی جهت دسترسی به اطلاعات کاربری در اختیار آنها قرار خواهد داد.

 

کاربران مجاز به استفاده بیش از اندازه از منابع و زیرساخت های اسمارت اینستا نبوده و همچنین اجازه در اختیار گذاشت اطلاعات حساب کاربری و یا فروش آن به شخص دیگری را ندارند.

 

کپی برداری از نام، لوگو، محتوا، الگوریتم و ایده های اسمارت اینستا ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگیری قانونی خواهد شد.

 

مسئولیت عدم نگهداری از اطلاعات حساب کاربری و و سرویس برعهده خود کاربر میباشد و همچنین کاربر موظف است در صورت دسترسی غیرمجاز اسمارت اینستا را مطلع سازد.

 

پس از پرداخت هزینه توسط کاربر در صورت استفاده از امکانات سایت و یا حتی استفاده نکردن از امکانات اسمارت اینستا امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

 

اسمارت اینستا این حق را برای خود محفوظ می داند که تغییرات را در قیمت ارائه سرویس ها، قوانین و یا در برخی موارد سرویس دهی داشته باشد.

 

کلیه فعالیت های اسمارت اینستا متناسب با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان میباشد.